Profesjonalne biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe Bielsko – dlaczego warto z nim współpracować?

Biuro rachunkowe w Bielsku to świetna propozycja dla okolicznych firm, które potrzebują kompleksowych usług w kwestii księgowości i nie tylko. Sprawdź co konkretnie oferuje biuro rachunkowe w Bielsku Golden Kite.

Biuro rachunkowe to świetna alternatywa dla rozbudowanego działu księgowości i kadr w firmie, czyli spora oszczędność przede wszystkim czasu oraz pieniędzy. Firmy korzystające z usług biura rachunkowego mogą całkowicie zrezygnować z działu kadr, płac i księgowości w swojej firmie, co oznacza spore oszczędności. Wyposażenie biur, zakup niezbędnego sprzętu i oprogramowania to koszt, który jest właściwie równoznaczny z kilkumiesięcznymi kosztami usług biura rachunkowego. Ponadto opłata za usługi biura rachunkowego jest zdecydowanie niższa niż wynagrodzenie dla księgowej. Sprawdź, kiedy warto zdecydować się na księgowość zewnętrzną oraz jakie dokładnie usługi oferuje biuro rachunkowe.

Biuro rachunkowe

Czym zajmuje się biuro rachunkowe?

Usługi biura rachunkowego to szeroki wachlarz działań, na które składają się m. in.:

– rozliczanie płac pracowników,
– prowadzenie ksiąg rachunkowych dla małych, średnich i dużych firm,
– Prowadzenie Ksiąg Przychodów i Rozchodów dla działalności gospodarczych oraz firm
nieposiadających kas fiskalnych,
– wystawianie rachunków za przelewy pracownicze (dla pracowników zatrudnionych na podstawie różnych umów: umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło),
– rozliczenia i raporty dla ZUS,
– prowadzenie ewidencji: rozchodów środków trwałych i przychodów,
– analiza sytuacji finansowej firm,
– kompleksowe doradztwo finansowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Zalety współpracy z biurem rachunkowym

Pierwsza ogromna zaleta jeśli chodzi o współpracę z biurem rachunkowym to komfort i wygoda. Nie ukrywajmy – prowadzenie księgowości firmy jest męczące i czasochłonne. Oddając to w ręce profesjonalistów można odetchnąć, a zaoszczędzony czas przeznaczyć np. na rozwój firmy czy pracę nad innymi jej obszarami. Biuro rachunkowe nie tylko zajmuje się wszelkimi finansowymi sprawami dotyczącymi firmy, ale także załatwia za nas niezbędne sprawy urzędowe, przez co my sami nie musimy stać w długich kolejkach, nierzadko marnując przy tym cały dzień.

Współpraca z biurem rachunkowym to także gwarancja jakości wykonanej pracy. Należy bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, że za wszelkie błędy księgowe i rachunkowe ponosi się odpowiedzialność, np. w formie kary pieniężnej. O taki błąd wcale nie jest
trudno, szczególnie wtedy gdy nie ma się wykształcenia księgowego czy prawnego. Jeśli korzystamy z usług biura rachunkowego, wówczas cała odpowiedzialność za wszelkie pomyłki nie spoczywa na nas, ale również na biurze, a to bardzo duży komfort psychiczny! Przed konsekwencjami ewentualnych pomyłek chroni polisa ubezpieczeniowa, którą muszą posiadać wszelkie podmioty świadczące usługi rachunkowe.

Biuro rachunkowe Bielsko

Biuro rachunkowe Bielsko – Golden Kite

Golden Kite to biuro rachunkowe w Bielsku, które świadczy kompleksowy wachlarz usług. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym nierzadko nie posiadamy szerokiej wiedzy w zakresie księgowości firmy – właśnie dlatego wolimy oddać to w ręce specjalistów. Dużą zaletą tego konkretnego biura nieruchomości jest szczegółowe, dokładne i przystępne opisanie swoich usług na stronie, dlatego możemy łatwo zweryfikować czy ta oferta jest faktycznie skierowana właśnie do nas.

Biuro rachunkowe w Bielsku Golden Kite oferuje:
– działania w zakresie małej i dużej księgowości,
– pomoc w kwestii kadr i płac, spraw związanych z ZUSem,
– wykonywanie rozliczeń rocznych,
– profesjonalne doradztwo księgowe,
– outsourcing księgowy.

W zakładce “Oferta” znajdziesz szczegółowy opis poszczególnych usług, dzięki czemu będziesz miał pewność czym w Twojej firmie będzie zajmowało się to konkretne biuro rachunkowe.

Korzystanie z usług biura rachunkowego ma wiele plusów! To oszczędność czasu i
spokojniejsza głowa. Samodzielne prowadzenie księgowości – zwłaszcza przez osobę, która nie do końca się na tym zna – jest męczące i ryzykowne. Zdecydowanie lepiej więc oddać to w ręce profesjonalistów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.