Foodie Diet.pl

Catering dietetyczny Bielsko Biała – poznaj Foodie Diet

Catering dietetyczny to nowoczesny sposób na zbilansowaną, różnorodną, smaczną, a przede wszystkim zdrową dietę, pozwalającą zaoszczędzić nam mnóstwo czasu i stresu. Codzienne gotowanie i planowanie posiłków przysparza nierzadko sporo problemów.

Dieta pudełkowa staje się coraz bardziej popularna. Wszystko za sprawą skuteczności i masy korzyści płynących z tego rodzaju planu dietetycznego. Wybranie odpowiedniej firmy cateringowej w tym zakresie nie jest łatwe – wybór jest naprawdę duży. Należy więc odpowiednio zapoznać się z ofertą sprawdzonej marki, a następnie wybrać odpowiednią dla siebie dietę spośród różnorodnej oferty.

Co to jest catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa to jest rodzaj cateringu dietetycznego dostarczany wprost pod drzwi osoby zamawiającej. Świadczące tę usługę firmy zajmują się przede wszystkim planowaniem i układaniem jadłospisów dla swoich klientów, przygotowywaniem gotowych posiłków, a wreszcie dostarczaniem ich bezpośrednio pod drzwi. Gotowe danie i całe diety uwzględniają indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne, preferencje, nietolerancje pokarmowe oraz alergie. Dzięki temu otrzymujemy spersonalizowaną dietę, zgodną z naszymi oczekiwaniami i zapotrzebowaniem.

Dieta pudełkowa składa się najczęściej z 5 posiłków (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja). Wszystkie przygotowane posiłki dostarczane są w osobnych pojemnikach opatrzonych etykietami, dzięki czemu wiemy dokładnie który posiłek dedykowany jest danej porze dnia oraz z czego się składa. Dania możemy dowolnie konfigurować oraz zmieniać kolejność spożycia.

Dieta pudełkowa Foodie

Zalety diety pudełkowej

Jeśli chodzi o zalety diety pudełkowej, jest to przede wszystkim oszczędność, i to w wielu aspektach.

Po pierwsze – korzystając z cateringu dietetycznego oszczędzamy masę czasu, poświęconego zwykle na gotowanie i przygotowywanie posiłków, a także same zakupy oraz planowanie diety. Dieta pudełkowa pozwala nam zrezygnować ze wszystkich tych czynności i pozwolić, aby zajęli się profesjonaliści. Gotowane dania dostarczane są wprost pod nasze drzwi w cenie usługi.

Po drugie – dzięki diecie pudełkowej możemy zaoszczędzić także pieniądze. W tym aspekcie sprawa jest bardzo indywidualna, ponieważ wiele zależy od naszego dotychczasowego trybu życia, upodobań i nawyków żywieniowych. Prawdą jest jednak, że w dzisiejszych czasach promocje krzyczące ze sklepowych półek, atrakcyjne reklamy oraz brak czasu na odpowiednią organizację i planowanie zakupów sprawiają, że zostawiamy w sklepach znacznie więcej pieniędzy niż potrzebujemy. Ponadto, z powodu braku czasu czy siły często zamawiamy także jedzenie, co generuje dodatkowe wydatki. Decydując się na catering dietetyczny możemy więc zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Po trzecie – korzyści zdrowotne. Dieta pudełkowa to dieta zbilansowana, zdrowa, różnorodna i smaczna. Decydując się na taki rodzaj cateringu poprawiamy kondycję naszego organizmu, samopoczucie oraz metabolizm. Niezależnie od celu diety, zapotrzebowania kalorycznego czy indywidualnych preferencji otrzymujemy dietę w stu procentach bezpieczną, zdrową i obfitującą we wszystkie niezbędne dla naszego organizmu substancje odżywcze.

Pudełko dieta

Oferta Foodie Diet

Decydując się na catering dietetyczny, należy wybrać sprawdzoną, godną polecenia firmę. Foodie Diet to marka oferująca catering dietetyczny z dowozem na Śląsku, w miastach takich jak Bielsko Biała, Żywiec, Ustroń czy Pszczyna. W zakładce Dostawy cateringu dietetycznego łatwo i szybko sprawdzisz czy firma realizuje zamówienia w Twoim mieście.

Wybierając jedną z diet oferowanych przez catering dietetyczny Foodie Diet masz pewność, że wybierasz plan żywieniowy skomponowany z różnych produktów wysokiej jakości, a co za tym idzie – zapewnisz sobie wystarczającą ilość substancji odżywczych, witamin i składników mineralnych. Pod hasłem „catering dietetyczny Bielsko Biała” znajdziesz ofertę Foodie Diet, a w niej dziewięć podstawowych rodzajów diet – basic, basic sport, basic gluten free, niski indeks glikemiczny, paleo, samuraj, wegetariańska, wegetariańska + ryby oraz ketogeniczna – dzięki którym osiągniesz prawidłową sylwetkę, poprawisz Twoje osiągnięcia sportowe oraz zdrowie, a przede wszystkim – zmienisz na dobre swoje nawyki żywieniowe. Diety można modyfikować i personalizować.

Diety pudełkowe to sposób na zdrową sylwetkę, ciało, kondycję i lepsze samopoczucie. Wybierz idealną dla siebie dietę pudełkową już dziś!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.