Fordanserki z agencji

Fordanserki – ciemne i jasne strony pracy jako fordanserka

Fordanserki to inaczej tańczące hostessy, które pracują podczas różnego rodzaju imprez, szczególnie tych z przewagą mężczyzn. Ich zadaniem jest dobra zabawa i zachęcanie gości do wyjścia na parkiet, a także kulturalna rozmowa z uczestnikami imprezy. Jak jednak jest w praktyce? Jakie są plusy i minusy pracy jako fordanserka?

Profesja fordanserki jest odpowiednia dla dziewczyny lubiącej tańczyć, mającej poczucie rytmu i czującej się swobodnie na parkiecie. Fordanserki powinny być osobami pewnymi siebie, przebojowymi, nie krępującymi się swoich ruchów, ale także towarzyskimi, umiejącymi poprowadzić rozmowę na każdy temat, także po angielsku. Jeśli uważasz, że posiadasz te cechy, to wcielając się w rolę fordanserki prawdopodobnie nie odczujesz nawet, że jesteś w pracy. Może okazać się, że praca będzie dla Ciebie czystą przyjemnością a dobra zabawa stanie się jednocześnie źródłem dochodu. Jeżeli więc jesteś duszą towarzystwa i potrafisz rozkręcić nawet najbardziej drętwą imprezę, praca fordanserki to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Agencja fordanserek

Agencje fordanserek zajmują się pozyskiwaniem zleceń dla fordanserek. Myśląc o rozpoczęciu pracy w tej branży warto nawiązać współpracę z dobrą agencją fordanserek, taką jak https://www.fordanserki.eu która zapewni stałe zlecenia, odpowiednie wynagrodzenie oraz zadba o twoje bezpieczeństwo i dobre warunki pracy.

Atrakcyjne wynagrodzenie dla fordanserek

Dużym plusem w pracy fordanserki są zarobki. Pracując jako fordanserka możesz liczyć na dużo lepsze stawki od tych, które oferowane są hostessom pracującym w supermarketach, galeriach handlowych, a nawet na targach. Za udział w 4-5 godzinnym zleceniu agencje fordanserek proponują wynagrodzenie od 100 zł netto wzwyż. Jeśli trafimy na dobrą ofertę, za jedno zlecenie wyjazdowe, obejmujące zaledwie kilka godzin pracy, możemy otrzymać nawet 300 zł ! Pieniądze za dobrą zabawę? Czemu nie!

Godziny pracy fordanserek

Fordanserki pracują w godzinach wieczorno-nocnych, przez co to zajęcie wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla dziewczyn studiujących dziennie, których plan zajęć na uczelni jest na tyle wypełniony, że nie pozwala na podjęcie innej pracy dorywczej lub pracy na etacie. Dotyczy to na przykład studentek pierwszego roku, mających często zajęcia 5 dni w tygodniu. Dzięki pracy fordanserki mają możliwość zarobku, nie rezygnując przy tym z obecności na uczelni. Dla dziewczyn nie mających czasu w tygodniu, pozostają weekendy. W piątki i w soboty jest najwięcej imprez, dlatego najłatwiej o zlecenia weekendowe.

Nocne godziny pracy z jednej strony dla niektórych osób mogą się okazać plusem, z drugiej jednak stanowią pewien minus. Praca w nocy wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie następnego dnia, sprawia, że będziemy odczuwać potrzebę snu. Warto więc zaplanować sobie zlecenia na takie dni, gdy nie musimy na drugi dzień wstawać z samego rana albo po prostu mamy dzień wolny.

Mało wymagająca praca

Jedyne co musisz robić jako fordanserka to taniec i dobra zabawa, dlatego w tej roli najlepiej sprawdzą się dziewczyny otwarte, lubiące nawiązywać nowe znajomości i pewnie czujące się na parkiecie. Pracując jako fordanserka ubierasz się tak jak na zwykłą imprezę ze znajomymi. Przy większości zleceń można się jednak spotkać z obowiązkiem noszenia wysokich obcasów, ale przy kilkugodzinnej pracy, to chyba żadnej problem.

Praca fordanserki, jak każda inna, ma także swoje minusy. Oto one:

Podejrzane oferty dla fordanserek

Szukając zleceń dla fordanserek, należy zachować szczególną ostrożność. Wielu oszustów lub nieuczciwych zleceniodawców pod pretekstem poszukiwania „fordanserki” tak naprawdę szuka dziewczyn do pracy w klubie nocnym. Nie odpowiadaj zatem na oferty dodawane przez kluby o wątpliwej renomie lub anonimowe osoby. Chcąc podjąć pracę fordanserki, korzystaj ze sprawdzonej agencji, żeby uniknąć nieprzyjemności a nawet niebezpiecznych sytuacji.

Narzucający się mężczyźni

Wykonując profesję, która wymaga tańca i pogawędek z obcymi mężczyznami, często będącymi pod wpływem alkoholu, musisz być przygotowana na niepożądane zachowania z ich strony. Może zdarzyć się, że poznany w pracy mężczyzna będzie oczekiwał od nas bliższej relacji niż wynikająca z zakresu naszych obowiązków, złoży propozycję spotkania się na gruncie prywatnym. Fordanserka musi liczyć się z nachalnością ze strony niektórych imprezowiczów płci męskiej i umieć w delikatny sposób odrzucić ich zaloty. Oczywiście w przypadku wyjątkowo nachalnego gościa masz prawo wezwać ochronę. Pracując jako fordanserka musisz przede wszystkim czuć się bezpiecznie.

Fordanserka zabawa

Nieuczciwi zleceniodawcy

W pracy fordanserki, jak w każdej innej, istnieje ryzyko trafienia na nieuczciwego zleceniodawcę. Proszenie się o wynagrodzenie tygodniami, a nawet niewypłacenie należności za wykonane zlecenie to tylko niektóre z problemów wynikających z podjęcia współpracy z niewłaściwym zleceniodawcą. Aby uniknąć tego typu sytuacji podejmuj współpracę tylko z wiarygodnymi agencjami fordanserek, które w łatwy sposób można zweryfikować (np. poprzez ich stronę internetową lub profil na Facebooku).

Pracując jako fordanserka wiesz jak ważne są pewne i sprawdzone zlecenia, zmniejszające ryzyko trafienia na nieuczciwego zleceniodawcę czy niekomfortowe warunki pracy. Jeśli chcesz oszczędzić czas, który poświęcasz na szukanie i weryfikację kolejnych zleceń, a także zależy Ci na dobrych i terminowo wypłacanych zleceniach, polecam Ci skontaktować się z agencją fordanserek. Agencje fordanserek pełnią funkcje pośrednika pomiędzy fordanserką a zleceniodawcą , gwarantując dobre i terminowo wypłacane zlecenia.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.