Czujniki optyczne do firmy

Gigaom.pl – trzy urządzenia warte polecenia

Gigaom.pl to sklep z automatyką przemysłową, który oferuje urządzenia wyłącznie wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów. Zdecydowanie godne polecenia są trzy – wszystkie zwiększają bezpieczeństwo maszyn i ludzi. Jeśli jesteś zainteresowany, przeczytaj dalej.

W gigaom.pl kupisz najlepszą, profesjonalną automatykę przemysłową. To firma z doświadczenie, która działa w branży od 2009 roku. Przez ten czas udało jej się zdobyć masę stałych klientów.

Oferta Gigaom jest niezwykle szeroka. Ciężko było wybrać trzy urządzenia do opisu. Jednak udało się. Efekt naszej pracy znajdziecie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Czujniki optyczne odbiciowe – informacje o urządzeniu

Czujniki optyczne odbiciowe wyróżniają się jednoczęściową budową i bardzo prostą instalacją. Jest to wariant czujników refleksyjnych. Tego typu sprzęty niezwykle dobrze sprawdzają się, jeśli chodzi o wykrywanie obiektów znajdujących się w niedużej odległości od czujnika.

Działanie czujników optycznych odbiorowych nie jest skomplikowane. Nadajnik i odbiornik znajdują się w jednej obudowie. Czujnik wysyła strumień światła, który jest odbijany od reflektora. Gdy owy strumień zostanie przecięty przez jakiś nieznany obiekt, wówczas czujnik od razu sygnalizuje zagrożenie. Tego typu urządzenie znacznie zwiększa bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i maszyny.

Zatem dla zainteresowanych tymi czujnikami, podsumowujemy wszystkie informacje, wymieniając kluczowe cechy czujników optycznych odbiciowych:

1) jednoczęściowa budowa,
2) bardzo łatwa instalacja,
3) zdolność do wykrywania obiektów w niedużej odległości,
4) różne rodzaje wykorzystywanego światła.

Czujniki indukcyjne

Profesjonalne czujniki optyczne odbiciowe są do kupienia w sklepie Gigaom. Warto tam zajrzeć, ponieważ w ofercie znajdują się jedynie urządzenia od sprawdzonych producentów: https://gigaom.pl/czujniki-optyczne-odbiciowe. W Gigaom są dostępne różne rodzaje czujników optycznych odbiciowych, więc przed wyborem konkretnego urządzenia, warto skonsultować wybór ze specjalistą – w Gigaom tacy pracują.

Moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP – krótka charakterystyka

Na początku warto wspomnieć, że moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP to urządzenie od znanego i cenionego producenta Schneider Electric. Tego typu sprzęt jest wykorzystywany do monitorowania styków antywalentnych oraz do zatrzymania awaryjnego, a także monitorowania osłon i kurtyn świetlnych.

Model XPSUAF13AP zawiera 2 wejścia bezpieczeństwa, 3 konfigurowalne wyjścia impulsowe ON/OFF, 3 wyjścia bezpieczeństwa NO oraz 1 półprzewodnikowe wyjście diagnostyczne z pełną informacją o stanie. Trzeba też dodać, że urządzenie zasilane jest napięciem 24V AC/DC.

Moduł bezpieczeństwa XPSUAF13AP to bardzo dobrej jakości urządzenie, które można kupić w sklepie Gigaom. Więcej na jego temat znajdziesz tutaj: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/modul-bezpieczenstwa-xpsuaf13ap. Model XPSUAF13AP znajduje się w stałej ofercie sklepu. Jeśli masz jakieś pytania, zadaj je pracownikom Gigaom – z pewnością na wszystkie odpowiedzą i fachowo doradzą.

Sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti PNOZ m1p – krótka charakterystyka

Ostatnim urządzeniem wartym opisania jest sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti PNOZ m1p. Urządzenie bazowe – od 4 funkcji bezpieczeństwa i dla standardowych funkcji sterowania. Jest to sprzęt o znanego i cenionego producenta Pilz, który stanowi gwarancję najlepszej jakości.

Model Pilz 773100 ma niezwykle szerokie zastosowanie, a mianowicie: wyłącznik awaryjny, przycisk oburęczny, czujnik drzwi ochronnych, bariery świetlne, skaner, łączniki uprawniające, wyłącznik drzwi ochronnych PSEN, przełącznik trybów pracy, muting, maty naciskowe, czujniki.

Zdecydowanie więcej informacji o modelu Pilz 773100 można przeczytać na stronie sklepu Gigaom, ponieważ to urządzenie znajduje się w jego stałej ofercie: https://gigaom.pl/przekazniki-bezpieczenstwa/sterownik-bezpieczenstwa-pnozmulti-pnoz-m1p. Sterownik bezpieczeństwa PNOZmulti PNOZ m1p to sprzęt zdecydowanie wart uwagi, co na pewno potwierdzą także specjaliści pracujący w Gigaom. Dowiedz się więcej.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.