Kaseton reklamowy

Jednostronne kasetony reklamowe – nowoczesny sposób na reklamę

Kasetony reklamowe to nowoczesna forma reklamy, która jest jedną z najbardziej opłacalnych form promocji naszej marki. Wyjaśniamy czym są kasetony reklamowe i jak skutecznie reklamować markę właśnie za pomocą kasetonów.

W obecnych czasach odpowiednia promocja marki jest bardzo ważną składowa sukcesu każdej marki czy usługi. Kasetony reklamowe to jeden z najbardziej efektywnych, a równocześnie opłacalnych form reklamy. Sprawdź jakie są zalety kasetonów reklamowych i sam przekonaj się czy warto z nich skorzystać.

Co to są kasetony reklamowe?

Kasetony reklamowe to jest rodzaj reklamy zewnętrznej, montowany najczęściej na dachach obiektów i elewacjach budynków. Zazwyczaj kasetony łączone są z innymi nośnikami reklamowymi, takimi jak litery przestrzenne, szyldy reklamowe czy tablice zewnętrzne. Dzięki temu reklama jest jeszcze bardziej efektowna co przekłada się bezpośrednio na jej skuteczność.

Rodzaje kasetonów reklamowych

Wyróżnia się kilka rodzajów kasetonów reklamowych. Podział determinowany jest specyfiką danego kasetonu – tego jak jest wykonany, jego wymiarów i użytych do produkcji materiałów. Kasetony reklamowe możemy więc podzielić na trzy główne grupy:
kasetony reklamowe jednostronne o głębokości około od 60 do 160 mm. Fronty podświetlanych kasetonów tej kategorii są wykonuje z plexi lub płyty kompozytowej, a ich tyły (do nich montowany jest osprzęt elektryczny LE) wykonane są z PVC 10 mm lub dibondu.

kasetony reklamowe dwustronne to głębokość zazwyczaj 140-190 mm. W tym przypadku obie strony kasetonu są podświetlane, i – podobnie jak w przypadku jednostronnych kasetonów – wykonane są z plexi lub dibondu. Korpus kasetonu tworzy specjalna stalowa lub aluminiowa konstrukcja, rama lub profil aluminiowy. Cały osprzęt elektryczny jest ukryty wewnątrz kasetonu.

kasetony reklamowe z licem z banera backlit o głębokości od 140 mm do 240 mm. Rama wykonana jest ze specjalnego profilu aluminiowego, która umożliwia rozpięcie banera vinylowego na powierzchni frontowej kasetonu. Podobnie jak w przypadku dwustronnego, osprzęt elektryczny znajduje się we wnętrzu kasetonu reklamowego. Ten typ konstrukcji wykorzystywany jest do kasetonów reklamowych o wielkich wymiarach, czyli tzw. kasetonów XXL.

Kasetony reklamowe

Najpopularniejsze kasetony – kasetony jednostronne

Kasetony reklamowe jednostronne są zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem zewnętrznej reklamy wstecznej. Powiedzmy to sobie wprost – zwykła metalowa tablica zamontowana na elewacji niezbyt skutecznie przyciąga uwagę. Właśnie dlatego to kasetony reklamowe skuteczny nośnik reklamowy, umożliwiając promocję marki bądź usługi.

Kasetony reklamowe jednostronne są wykonane najczęściej z aluminium odpornego na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Oferta Reklamki.pl – sprawdź!

Współpraca ze sprawdzoną firmą, taką jak Lippol Signs, to gwarancja skutecznej promocji marki za pomocą poszczególnych form reklamowych. W ofercie firmy znajdziemy wiele wariantów reklamy, m. in:

– wspomniane kasetony reklamowe,
– pylony reklamowe,
– litery i logotypy 3D LED,
– wyświetlacze LED,
– szyldy, tablice i banery wielkoformatowe,
– znaki i tablice drogowe,
– szyldy i napisy na budynkach,
– oklejanie samochodów i pojazdów oraz wiele więcej.

Należy zaznaczyć, że agencja reklamowa Lippol Signs to firma z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rodzimym rynku. Doświadczeni fachowcy sprawiają, że agencja z powodzeniem działa od lat zarówno na arenie ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Jakie są zalety kasetonów reklamowych?

Bez wątpienia zalety kasetonów reklamowych stanowią naprawdę długą listę. Ich specyficzna konstrukcja, podświetlona za pomocą technologii LED zapewnia świetną widoczność także w nocy, dzięki czemu reklama jest dobrze widoczna. Ponadto, kasetony reklamowe są trwałe i odporne na różne warunki atmosferyczne. Kolejne zalety kasetonów reklamowych to także dobra i bezproblemowa lokalizacja oraz energooszczędność, co czyni ją niezwykle opłacalną formą promocji.

Jeśli myślisz o skutecznej i opłacalnej reklamie, koniecznie zainwestuj w nowoczesne kasetony reklamowe.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.