Sejf S1

Kasy pancerne – czy to opłacalna inwestycja? Sprawdź!

Kasy pancerne to solidne i trwałe sejfy o wielorakim zastosowaniu. Stanowią bardzo dobrą ochronę cennych przedmiotów. Jednak czy warto w nie inwestować? Na to i inne pytania związane z kasami pancernymi odpowiadamy poniżej. Zobacz!

Kasy pancerne to bez wątpienia solidne sejfy, z rozbudowanym systemem ryglowym, jednak zakup takiej kasy to naprawdę spory wydatek rzędu kilku tysięcy złotych (za te większe, bardziej profesjonalne modele trzeba zapłacić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych). Zatem czy kasa pancerna jest warta takiej ceny? Czy naprawdę trzeba wydawać aż tak duże pieniądze, aby dobrze zabezpieczyć swój dobytek? Naszym zdaniem tak!

Nie wolno zapominać, że nie ma nic ważniejszego niż bezpieczeństwo – gdy czujemy się bezpieczni, jesteśmy spokojniejsi na co dzień i dobrze śpimy, nie martwiąc się na zapas. Dlatego bezpieczeństwo nie ma ceny! Nie należy przeliczać go na pieniądze.

Najlepszą możliwą ochronę dobytku przed włamaniem i kradzieżą zapewniają właśnie kasy pancerne – sejfy co prawda drogie, ale w które warto inwestować! W wielu przypadkach może się okazać, że kupno kasy pancernej to był znacznie mniejszy koszt niż wartość rzeczy, które mogłyby zostać skradzione.

Tutus

Aby być pewnym jakości zakupionego sejfu, warto postawić na kasy pancerne ze sklepu TUTUS. Dostępne są tam modele od najlepszych producentów, certyfikowane. Wybór kas pancernych w TUTUS jest bardzo duży, więc na pewno każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Przejrzyj ofertę.

Budowa kasy pancernej – sejf wart swojej ceny

Jak wspomniano już wyżej, kasa pancerna jest zdecydowanie warta swojej ceny. To sejf, który gwarantuje najlepszą ochronę, ponieważ:

1) wykonany jest z solidnej i trwałej blachy;
2) ma wielowarstwową konstrukcję;
3) ma wbudowane odporne na przewiercenia zamki z odpowiednimi atestami;
4) posiada rozbudowany system ryglowy;
5) posiada czujniki antywstrząsowe;
6) ma zabezpieczenia antykorozyjne;
7) jest ognioodporny;
8) posiada specjalne kotwy, które umożliwiają przewiercenie go do podłoża.

Zatem jak widać, płacimy więcej, ale za sejf najlepszej jakości, gwarantujący praktycznie 100-procentową ochronę cennych przedmiotów. Warto zainwestować, aby móc spać spokojnie.

Co można przechowywać w kasie pancernej?

Kasy pancerne są praktycznie niemożliwe do sforsowania, zatem można w nich przechowywać nawet te najcenniejsze dla nas przedmioty. Z powodzeniem można w nich trzymać: gotówkę, biżuterię, rodzinne pamiątki, dokumenty, papiery wartościowe, a także broń palną.

Takie sejfy doskonale sprawdzają się nie tylko w bankach, instytucjach finansowych i dużych firmach, ale także w sklepach czy prywatnych domach, czyli wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się cenne dla włamywaczy łupy.

Sejf klasa S1

Kupno kasy pancernej – najważniejsze wskazówki

Duży wybór kas pancernych wielu może przytłoczyć. Nic dziwnego, ponieważ modeli jest naprawdę sporo – niektóre znacznie różnią się od siebie, np. wielkością, rozstawem półek czy sposobem montażu, a inne wręcz przeciwnie: wyglądają identycznie i różnią się jedynie kilkoma cechami. Zatem jaką kasę pancerną wybrać? Czym kierować się przy wyborze? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że tylko certyfikowane kasy pancerne gwarantują 100-procentową ochronę przechowywanych rzeczy. Zatem przed zakupem zawsze trzeba sprawdzić, czy wybrany model posiada certyfikaty potwierdzające jego jakość.

Oprócz tego trzeba dobrze się zastanowić, jaki model sprawdzi się u nas najlepiej: do wyboru są sejfy wolnostojące, narożne lub przeznaczone do montażu w meblach. Decyzja powinna być przemyślana.

Nie należy zapominać też o funkcjonalności kasy, trzeba zatem wybrać taki model, który będzie wystarczająco duży i będzie posiadał dobry układ półek, skrytek i haczyków we wnętrzu. Na zakupy wybierzmy się wtedy, gdy będziemy już wiedzieć, co znajdzie się w kasie.
Jeszcze raz zachęcamy do przejrzenia całej oferty sklepu TUTUS.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.