Kontrola firma recepcja

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy – urządzenia od Ivel.pl

Kontrola dostępu i rejestracja czasu to pracy to kwestie, które za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi pomogą nam sprawnie zarządzać firmą. Sprawdź jaki sprzęt od Ivel.pl pomoże nam kontrolować dostęp i rejestrować czas pracy w swojej firmie.

Sklep Ivel.pl to marka ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród klientów – zarówno hurtowych, jak i detalicznych. W ofercie firmy znajduje się innowacyjny sprzęt monitorujący, alarmowy itp. Możemy kupić tu wszystkie akcesoria, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego monitoringu, systemu alarmowego czy systemu kontroli dostępu – bez względu na miejsce. Nie ma więc znaczenia czy szukamy urządzeń do dużej firmy czy domu jednorodzinnego.

System RCP

Z pomocą Ivel.pl każdy jest w stanie stworzyć profesjonalny system zabezpieczeń, który stanie się gwarancją najlepszej ochrony domu bądź firmy. Sklep działa już od wielu lat, więc może się pochwalić niezwykle cennym doświadczeniem w branży. Zdecydowanie warto kupować w Ivel.pl, ponieważ sklep zapewnia kompleksową i profesjonalną pomoc ekspertów, produkty najwyższej jakości, niezwykle szeroki wybór, a także krótki termin realizacji zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź systemy kontroli dostępu oraz inne urządzenia od Ivel.pl

Dlaczego system kontroli dostępu jest tak ważny?

Kontrola dostępu w Twojej firmie to bardzo ważny element kontroli nad ważnymi miejscami czy dokumentami, pracą podwładnych, ale także dbałości o bezpieczeństwo zarówno firmy, jak i pracowników. W każdej firmie lub biurze znajdują się miejsca takie jak serwerownia, archiwum czy kasa, które powinny zostać odpowiednio zabezpieczone. Dostępu do takich miejsc możemy chronić właśnie za pomocą systemów kontroli dostępu.

W ofercie marki Ivel.pl znajdziemy różnego rodzaju urządzenia wchodzące w skład systemów kontroli dostępu. Należą do nich m. in. czytniki kart, breloki, jak i czytniki biometryczne (reagujące na odciski palców lub obraz tęczówki oka). W ofercie marki znajdziemy również wszystkie akcesoria montażowe niezbędne do prawidłowego działania zarówno systemów dostępu, jak i rejestracji czasu pracy.

Doskonałym uzupełnieniem dla systemów kontroli dostępu są systemy rejestracji czasu pracy, które – rejestrując wejścia i wyjścia każdego pracownika – zwiększają bezpieczeństwo całego obiektu i ułatwiają nadzór pracy.

Systemy kontroli dostępu od Ivel.pl

Systemy kontroli dostępu od Ivel.pl to urządzenia pochodzące od renomowanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt jest sprawny i posłuży nam przez długie lata. Ponadto, profesjonaliści z firmy Ivel.pl oferują doradztwo techniczne i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, dzięki czemu możemy liczyć na wsparcie w kwestii doboru odpowiedniego zestawu do kontroli dostępu.

W ofercie marki Ivel.pl znajdziemy różne rodzaje systemów kontroli dostępu. Należą do nich m. in. zabezpieczenia w formie elektrozaczepów, czytniki kart i na kody, identyfikatory, zamki szyfrowe i wiele innych.

Kobieta firma

Tradycyjna kontrola dostępu to przeszłość

Wciąż nie jesteś przekonany co do atrakcyjności nowoczesnych systemów kontroli dostępu? Zastanów się więc nad minusami tradycyjnej kontroli dostępu w firmie, czyli kluczy i zwykłych zamków.

W przypadku, kiedy z jednego wejście do firmy czy biura korzysta wiele osób, znacznie trudniej jest kontrolować dostęp do kluczy. Już samo zgubienie kluczy przysparza niepotrzebnych kłopotów – należy wówczas wymienić wkładkę bębenkową wraz ze wszystkimi wydanymi kluczami, bądź cały zamek do drzwi. Wszystko dlatego, że nie możemy mieć pewności czy klucze zgubiły się czy np. nie trafiły w niepowołane ręce. Podobnie rzecz się ma w przypadku zwolnienia pracownika.

Sprawdzony, nowoczesny system kontroli dostępu pozwala nam nie tylko zdjąć z głowy niepotrzebne obowiązki wynikające z konieczności kontrolowania tradycyjnego systemu zabezpieczeń, ale także poprawiają wydajność pracy i poziom bezpieczeństwa w całym obiekcie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Jeden komentarz do “Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy – urządzenia od Ivel.pl

  1. Celina

    U mnie w pracy założyli właśnie system kontroli czasu pracy i już się nie da oszukiwać ale dla mnie to nawet dużo lepiej raczej jestem punktualna

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.