Sadzenie drzew

Nowoczesne sadzenie drzew. Posadzimy.pl w Twojej firmie

Sadzenie drzew z firmą to coraz popularniejsza usługa, która pozwala na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki. Dzięki współpracy z firmą oferującą sadzenie drzew, za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz realnie wesprzeć środowisko i zyskać w oczach klientów i kontrahentów.

Sadzenie drzew w ramach działań swojej firmy to bardzo skuteczna promocja marki w kontekście działań proekologicznych. Dzięki temu wspierasz również zrównoważony rozwój i budujesz pozytywną renomę marki. A to wszystko za pomocą zaledwie kilku klinięć – zlecenie sadzenia drzew jest naprawdę proste i szybkie!

Nie ulega wątpliwości, że w czasach, kiedy zewsząd płynie duży nacisk na ochronę i dbałość o środowisko, wszelkie działania i kampanie proekologiczne, takie jak sadzenie drzew, niosą same korzyści – nie tylko wizerunkowe.

Sadzonka drzewo

Oferta Posadzimy.pl dla Twojej firmy

Posadzimy.pl to dedykowany portal, który pomoże Ci jeśli tylko chcesz zaangażować się w działania na rzecz społeczności i środowiska. Wybierając Posadzimy.pl wysyłasz w świat jasny sygnał, jakie wartości są cenione w Twojej firmie.

Za pośrednictwem strony internetowej możesz posadzić drzewa w imieniu swoich pracowników, którzy z dumą będą pracować dla firmy dbającej o środowisko. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, przekazując certyfikat posadzenia drzew swoim klientom i kontrahentom. To łatwe, ponieważ firma daje Ci certyfikat potwierdzający posadzenie danej liczby drzew. Na stronie znajdziesz z kolei zbiorczy certyfikat wydawany przez nadleśnictwa po każdym nasadzeniu. Poza tym dostajesz widget Posadzimy.pl do umieszczenia na swojej stronie oraz dedykowaną podstronę w naszym serwisie. A jedna sadzonka to zaledwie koszt 9,90 zł netto. W tej kwocie zawiera się również przygotowanie miejsca, sadzenie drzew oraz nasze usługi dodatkowe (certyfikat, podstrona na Posadzimy.pl oraz widget na własną stronę).

Nadal masz pytania lub wątpliwości? Napisz do nas! Na naszej stronie możesz z nami porozmawiać na czacie albo wysłać nam maila, jeśli akurat nie masz więcej czasu. Zawsze chętnie Ci pomożemy i udzielimy niezbędnych informacji na temat całej usługi.

Sadzenie drzew las

Jak działa sadzenie drzew z firmą?

Posadzenie drzew z firmą jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki Posadzimy.pl. Rejestracja na platformie zajmuje zaledwie chwilę i jest darmowa. Po rejestracji, możesz korzystać z różnych narzędzi, takich jak zarządzanie zleceniami sadzenia drzew, fakturami oraz integracja z własną stroną internetową. Po zleceniu sadzenia drzew, możesz także tworzyć spersonalizowane certyfikaty dla klientów i partnerów biznesowych. Posadzimy.pl dba o wybór odpowiednich terenów, przygotowanie sadzonek i ich sadzenie, dostarczając także materiały marketingowe i regularne raporty mailowe dla współpracujących firm.

Dlaczego warto sadzić drzewa ze swoją firmą?

Sadzenie drzew z firmą to przede wszystkim promowanie i poprawa dobrego, proekologicznego wizerunku marki. Dzięki sadzeniu drzew firma zyskuje opinię troszczącej się o środowisko marki, a więc kojarzy się pozytywnie i budzi większe zaufanie. To z kolei sprawia, że firma zyskuje więcej zainteresowanych współpracą inwestorów oraz klientów, którzy chcą bliżej poznać firmę tak bardzo angażującą się w walkę z globalnymi problemami.

W czasach, kiedy nawet linie lotnicze zachęcają do wykupienia opcji zmniejszenia śladu węglowego, bardzo istotnym są działania mające na celu właśnie redukcję emisji dwutlenku węgla. Drzewa absorbują gaz cieplarniany w procesie fotosyntezy, co bezpośrednio przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi. Sadzenie drzew pozwala redukować własny ślad węglowy Twojej firmy.

Dzięki sadzeniu drzew za pośrednictwem Posadzimy.pl budujesz wiarygodność i pozytywny wizerunek swojej marki. To ważne, ponieważ ekologia, ochrona środowiska i zrównoważony rozwój są w dzisiejszych czasach priorytetem w kontekście strategii marketingowych niemal każdej firmy. Presja ze strony społeczeństwa i ekologów jest naprawdę duża, ale sadzenie drzew w firmie to nie tylko budowanie wizerunku marki, ale przede wszystkim realna pomoc w zakresie ekologii i ochrony środowiska.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.