Nowa technologia Contadu

Poznaj Contadu, czyli wykorzystanie AI w tworzeniu treści

Contadu to nowoczesna aplikacja pozwalająca skutecznie optymalizować i zarządzać tworzonym contentem. Sprawdź co robi Contadu i jak skorzystać z innowacyjnej platoformy.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w copywritingu już dawno przestało być tylko wizją. Jednym z najlepszych przykładów tego jest platforma Contadu, która wspiera copywriterów m.in. za pomocą rekomendacji semantycznych, GPT-3 i big-data. Czym dokładnie jest Contadu i dlaczego warto wykorzystać tę aplikację?

Czym jest Contadu?

Contadu to jest innowacyjna platforma pozwalająca na skuteczną optymalizację, planowanie i tworzenie treści i zarządzanie contentem. Tym, co wyróżnia Contadu wśród innych narzędzi wykorzystywanych do tworzenia contentu i analizy konkurencji, jest wykorzystanie big-data i rekomendacji semantycznych. Platforma w oparciu o dane analityczne oraz analizę konkurencji umożliwia copywriterom i zespołom zajmującym się tworzeniem contentu skuteczniejsze planowanie i analizowanie treści.

Contadu oferuje bardzo ciekawe opcje, jak np. tworzenie planu publikacji, dokładną analizę stworzonych już treści na stronie oraz porównanie jakości treści z konkurencją. Użytkownicy mają dostęp do kilku bardzo praktycznych modułów, w tym m.in. optymalizacji treści (Content writer), analizy tematycznej (Content strategy), zarządzania zadaniami (Management-Tasks) oraz analityki (Performance). Wykorzystanie Contadu to bardzo praktyczny sposób, aby zdobyć przewagę nad konkurencją i poprawić jakość treści tworzonej w firmie. 

Nowoczesna technologia Contadu

Jak działa Contadu?

Contadu to platforma Content Intelligence. Oznacza to, że jest ona oparta na technologii wykorzystującej sztuczną inteligencję do przetwarzania danych dotyczących treści i przedstawianie ich w taki sposób, aby użytkownicy mogli na ich podstawie poprawić jakość swojego contentu. Dane wykorzystywane przez Contadu są analizowane na podstawie tysięcy słów kluczowych i podstron z wyników wyszukiwania. Następnie słowa kluczowe i inne informacje są grupowane w sposób dostosowany do potrzeb użytkownika.

Platforma zwraca szczególną uwagę na wyniki wyszukiwania z Top 30 i Top 10, co pozwala użytkownikom na otrzymanie sugestii otrzymanych ze stron na najwyższych pozycjach w Google. W Contadu dostępne są więc dokładne wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób trzeba zoptymalizować artykuł, aby zwiększyć szanse na zajęcie wysokiej pozycji.

Dane zbierane są także z takich narzędzi jak Google Analytics i Google Search Console, które skutecznie sprawdzają się do oceny efektów wykorzystania danych z Contadu. Platforma oferuje m.in. pomysły na treść (nagłówki, akapity itd.), rekomendacje oraz wytyczne dotyczące parametrów tekstu. 

Contadu aplikacja

Opis podstawowych funkcji modułu Content Writer

Contadu to jest przede wszystkim platforma, która ma pomóc w tworzeniu treści. W tym celu został stworzony moduł dla copywriterów – Content Writer. Pierwszą bardzo praktyczną funkcją jest generacja draftów. Przed rozpoczęciem pisania tekstu wystarczy podać jego temat, język oraz grupę docelową, a program sam stworzy strukturę dokumentu z podpowiedziami dotyczącymi słów kluczowych i optymalizacji.

Szczególne znaczenie ma funkcja Content Score, czyli jakość treści. Odpowiada ona za ocenę wartości tekstu na tle artykułów opublikowanych przez konkurencję, czyli strony znajdujące się na najwyższych pozycjach w Google. Funkcja ta obejmuje także dokładną analizę tego, co należy napisać, aby skuteczniej zoptymalizować tekst.

Aplikacja Contadu

Prawdopodobnie najbardziej pomocną funkcją dla copywriterów jest możliwość wykorzystania GPT-3, czyli sztucznej inteligencji do rozpoczęcia każdego akapitu. Na podstawie analizy tysięcy artykułów w różnych językach Contadu podpowiada, jakie fragmenty tekstu podniosą jego wartość. Stworzone w ten sposób fragmenty warto oczywiście rozbudować terminami poprawiającymi Content Score. Zarządzanie treścią to z kolei funkcja skupiająca się na ujednoliceniu treści na stronie. Dzięki AI można stworzyć plan publikacji, który będzie dostosowany do danej tematyki i pomoże w poprawieniu pozycji strony w wynikach wyszukiwania. 

Wykorzystanie Contadu to nie tylko skuteczny sposób na poprawę jakości tworzonych treści, ale również oszczędność czasu. Aplikacja automatycznie zapewnia copywriterom dane potrzebne do rozpoczęcia pisania. Co więcej, GPT-3 i sugestie dotyczące treści znacznie przyśpieszają pracę nad tekstem. 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.