szczoteczki seysso

Szczoteczki soniczne SEYSSO – produkt nowej generacji

Szczoteczki soniczne SEYSSO dzięki nowoczesnej technologii, docierają w najgłębsze miejsca. Dowiedz się więcej jak zadbać o swoją jamę ustną.

Zwalczanie płytki nazębnej stanowi podstawę zapobiegania chorobom przyzębia oraz próchnicy zębów. Poziom utrzymywanej higieny ma bardzo znaczący wpływ na stan zębów i dziąseł. Szczoteczki soniczne SEYSSO powstały w odpowiedzi na najbardziej wymagające potrzeby konsumentów, w porozumieniu z uznanymi na całym świecie specjalistami z dziedziny stomatologii. Szczoteczki, które łączą w sobie niezwykły, ponadczasowy design, oraz nietuzinkową funkcjonalność.

Soniczny sprzęt marki SEYSSO stworzony jest do zadań specjalnych. Świetnie sprawdza się w czyszczeniu powierzchni zębów, sięga do miejsc ciężkodostępnych dla standardowo używanych szczoteczek. Przy używaniu tych szczoteczek można nosić na stałe aparaty ortodontyczne, implanty, czy mostki. Wszystko dokładnie umyje, z odpowiednim podziałem czasowym na każdą część. Przestrzenie międzyzębowe również będą dokładnie wyczyszczone. Szczoteczki te produkowane są na bazie solidnych, bezpiecznych materiałów, które sprawdzą się bardzo dobrze zarówno przy stosowaniu przez najmłodszych, jak i osoby dorosłe. Technologia soniczna działa przez wykorzystanie fal dźwiękowych. One zaś mają za zadanie wprawienie w ruch wymiatający włókna, które uznawane są za bezpieczniejsze rozwiązanie, niż szczoteczki, które bazują na ruchu oscylacyjno-rotacyjnym. Mikro bąbelki powstałe wskutek częstych drgań lepiej wnikają w zęby i wspomagają usuwanie płytki nazębnej. Częstotliwość, w której występują drgania waha się w zależności od wybranego trybu pracy szczoteczki. (od 31 000 drgań na minutę – do 96 000 drgań na minutę).

seysso

Przy okazji użytkowania szczoteczek sonicznych SEYSSO prócz odpowiedniej pielęgnacji zębów bardzo angażują się w poprawę kondycji dziąseł. Masująca główka szczoteczki w sposób delikatny masuje dziąsła, które stają się zdrowsze, gdy szczotkuje się regularnie i może być stosowana przez osoby, które posiadają problemy z wrażliwymi dziąsłami. Mycie zębów ze szczoteczkami tej firmy staje się ogromną przyjemnością. Wbudowany automatyczny timer pozwoli ludziom o słabej pamięci zmieniać odpowiednio myte ćwiartki łuku zębowego. Pozwala to na dokładne umycie jamy ustnej. Timer powala w całej okazałości wykorzystać potencjał akumulatora litowo-jonowego, który zapewnia możliwość pracy szczoteczki nawet do 6 tygodni. Szczoteczka ta również jako jedyna na rynku może się poszczycić 84 cyklami pracy przy użytkowaniu dwa razy w ciągu dnia. Szczoteczki soniczne SEYSSO są wyrobem eleganckim, dlatego również zasługują na taki sam elegancki wygląd pokrowca ochronnego. Etui te posiadają bardzo praktyczne rozwiązanie, jakim jest magnetyczne zamknięcie, które znacząco wpływa na higieniczne przechowywanie szczoteczki w trakcie podróży. Pokrowiec również jest wyposażony w system ładujący poprzez kabel USB. Wystarczy tylko mieć możliwość podłączenia kabla USB do laptopa lub innego sprzętu z wejściem USB np. powerbank. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które często wyjeżdżają w podróże.

Szczoteczki soniczne SEYSSO posiadają wymienne końcówki, które są wykonane z bardzo wysokiej jakości włosia o nazwie DuPont. Główki idealnie dopasowują się do powierzchni, którą myją. Nie ma też obawy, że włókno szczotkując podrażni dziąsła. Dzięki zastosowaniu różnych kolorów wymiennych końcówek śmiało można korzystać z jednej szczoteczki przez parę osób, wymieniając po prostu na wybrany kolor.

Jeśli chcesz sprawdzić działanie szczoteczek SEYSSO, to sklep internetowy HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne-seysso posiada w swoim szerokim asortymencie artykuły tej marki. HappyDental gwarantuje oryginalność i najwyższą jakość sprzedawanych produktów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.