Reklama citylight

Telebimy reklamowe – jak skutecznie zareklamować swoją firmę?

Telebimy reklamowe to z pewnością jeden z najbardziej efektownych rodzajów reklamy zewnętrznej. To, co wyświetlimy na telebimie, a także sposób jej działania determinują ilość potencjalnych klientów. Jakie korzyści płyną z reklamy na telebimie?

Telebimy reklamowe to rodzaj reklamy, którą wybierają osoby kreatywne, chcące w efektowny sposób przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Reklamy na telebimie, w przeciwieństwie do klasycznych bilboardów, reklam wielkoformatowych czy citylightów, są ruchowe, a wyświetlany na nich obraz może się poruszać, świecić, mrugać itd. Dzięki temu mamy możliwość maksymalnie uatrakcyjnić naszą reklamę i jeszcze mocniej wpłynąć na jej odbiór. Dowiedz się czym są i jak działają telebimy reklamowe.

Citylight reklama

Znajdzreklame.pl – telebimy reklamowe w korzystnej ofercie

Jeśli chciałbyś zareklamować swoją markę w odpowiedni sposób właśnie za pomocą telebimów (ale także innych form promocji), warto znaleźć firmę, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał reklamowy. Taka właśnie jest ZnajdzReklame.pl, która oferuje ponad 30.000 powierzchni reklamowych w aż 500 miastach całej Polski.

Korzystając usług firmy możemy nie tylko zareklamować swoją markę wykorzystując telebimy, ale również citylighty, bilboardy, reklamy wielkoformatowe, a także przeprowadzić profesjonalne kampanie smsowe czy internetowe. Specjaliści ze ZnajdzReklame.pl już w kilkanaście minut darmowo wycenią koszty interesującej Cię reklamy – to duży plus!

W ZnajdzReklame.pl możesz liczyć na pomoc od początku do końca kampanii, w tym także na etapie raportowania. W praktyce oznacza to, że po zakończonej kampanii otrzymasz pełen raport z przeprowadzonych działań, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie ocenić jej skuteczność. Na stronie internetowej firmy możemy także skorzystać z opcji darmowej wyceny interesującej nas reklamy – możemy więc bez problemu oszacować czy stać nas na konkretną kampanię promocyjną naszej marki.

Czym są telebimy reklamowe? Ile kosztuje reklama na telebimie?

Telebimy reklamowe to są nośniki pozwalające na zaprezentowanie krótkich spotów reklamowych, animacji oraz innych dynamicznych form reklamy. Telebimy pozwalają więc na przyciągnięcie uwagi klientów w zupełnie innej formie niż klasyczne, statyczne reklamy. Przygotowując odpowiednie spoty, filmy i animacje mamy szansę na przyciągnięcie większej liczby odbiorców niż w przypadku zdecydowania się na ulotki, tradycyjne bilboardy czy plakaty.

Telebimy znajdują się najczęściej przy ruchliwych drogach, centrach handlowych, centrach miast i skrzyżowaniach, dzięki czemu są wystawione na duży ruch i stałą, efektywną ekspozycję. Ponadto, telebimy nie wymagają żadnych wydruków, dzięki czemu możemy zmniejszyć ślad węglowy swojej kampanii.

Jesteś ciekaw ile kosztuje reklama na telebimie? Koszty takiej kampanii są uzależnione przede wszystkim od czasu trwania naszej animacji – może to być 15s, 30s, 45s lub 60s – i oscylują wokół 790 zł – 2 990 zł za miesiąc.

Reklama miasto

Reklama na telebimie – korzyści i zalety

Reklama na telebimie to przede wszystkim nowoczesna forma reklamy, któras jest dostosowana do współczesnego odbiorcy. Użytkownicy komputerów, telewizji, smartfonów są przyzwyczajeni do ruchomego obrazu, więc automatycznie taka forma reklamy wydaje się nam bardziej atrakcyjna.

Reklamy na telebimach możemy wyświetlać jednocześnie na wielu nośnikach, a także wiele reklam na jednym nośniku. Oznacza to w praktyce, że właściwie żadna lokalizacja nie jest dla Ciebie niedostępna – możesz pozwolić sobie na kampanię reklamową zakładającą promocję Twojej firmy w całym kraju.

Bez wątpienia dużym atutem reklamy na telebimie jest elastyczność formy, co pozwala np. na wykupienie reklamy zaledwie na kilka dni, aby w praktyce przekonać się co do samej formy, a przede wszystkim jej skuteczności. Jest to rozwiązanie dostępne tylko dla tego właśnie rodzaju reklamy.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.