Wynajem samochodu kluczyki

Uproszczony wynajem samochodu w Warszawie bez ukrytych kosztów

Warszawska wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem dowolnego auta w Warszawie bez limitu kilometrów, bez kaucji i dodatkowych opłat. Duży wybór pojazdów oraz uproszczone procedury sprawiły, że wynajem samochodu przestał być usługą luksusową, na którą tylko nieliczni mogli sobie pozwolić.

Wynajem samochodu jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają własnego pojazdu, albo z różnych powodów nie mogą z niego skorzystać – np. kiedy podróż do Warszawy odbyły samolotem lub pociągiem, a samochód jest im niezbędny do swobodnego przemieszczania się po stolicy. Wiele osób rezygnuje z wynajmu samochodu, obawiając się zawiłych procedur i ukrytych kosztów. Warszawska wypożyczalnia samochodów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uprościła procedurę wynajmu, zrezygnowała z dodatkowych opłat i kaucji za wynajęty pojazd, limitu kilometrów, a także wszelkich dodatkowych opłat.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Jeśli na co dzień nie poruszasz się własnym samochodem, a w planach masz dalszą wycieczkę lub po prostu zakup samochodu na stałe nie znajduje się w obszarze Twoich najbliższych planów wypożyczalnia samochodów w Warszawie Comfort Car to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Brak ukrytych kosztów, limitu kilometrów czy kaucji sprawiają, że jest to najatrakcyjniejsza oferta wynajmu samochodów dostępna na rynku!

Wynajem samochodów w Warszawie dla klienta biznesowego

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Comfort Car oferuje wynajem aut dla pracowników – przyjeżdżających na szkolenia i podróżujących służbowo. Każdy samochód jest podstawiony gratis pod wskazany adres. Jest to usługa, z której coraz częściej korzystają korporacje i duże firmy, pragnące zapewnić swoim pracownikom komfort w czasie podróży służbowych i swobodę w organizowaniu spotkań biznesowych. Ograniczenie kosztów związanych z kaucją, limitem kilometrów czy opłatą lokalizacyjną sprawia, że firmy rezygnują z taksówek pracowniczy i decydują się wynajem pojazdów w warszawskiej wypożyczalni samochodów.

Samochód z warszawskiej wypożyczalni na wakacje i weekend za miastem

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie oferuje – oprócz eleganckich i luksusowych aut – samochody do zadań specjalnych, z których bardzo chętnie korzystają osoby posiadające własny, ale niewielki samochód. W warszawskiej wypożyczalni aut można wynająć samochód dostawczy (np. kiedy mamy do przewiezienia przedmioty o dużych gabarytach), jak i samochód osobowy z obszernym wnętrzem przystosowany do przewozu większej ilości osób.

Wynajem samochodu w Warszawie zero ukrytych kosztów i ograniczeń

Prosty wynajem – zero ukrytych kosztów. Wynajem samochodów w Warszawie bez kaucji to nowość, ponieważ większość wypożyczalni pobiera od klientów niemałą kwotę będącą zabezpieczeniem na wypadek uszkodzenia auta. Warszawska wypożyczalnia samochodów Comfort Car jako jedna z nielicznych zrezygnowała z kaucji. W przypadku ewentualnej szkody z winy wynajmującego klient uiszcza jedynie opłatę administracyjną, a szkoda jest naprawiana z wypłaconego ubezpieczenia AC.

Luksusowe samochody bez limitu kilometrów. Większość wypożyczalni nakłada dobowy limit kilometrów; po jego przekroczeniu klient dodatkowo płaci za każdy dodatkowy kilometr. Warszawska wypożyczalnia samochodów Comfort Car oferuje wynajem wszystkich samochodów bez limitu kilometrów. Takie rozwiązanie nie ogranicza klienta, który nie musi się martwić niespodziewanymi wyjazdami. Warszawska wypożyczalnia samochodów zrezygnowała z limitu kilometrów nawet w przypadku luksusowych pojazdów, wychodząc z założenia, że samochód jest po to, żeby nim jeździć.

Wypożyczenie samochodu dla każdego

Podstawienie samochodu gratis. Przeważająca większość wypożyczalni pobiera opłatę za podstawienie auta pod wybrany adres. Warszawska wypożyczalnia samochodów Comfort Car podstawia auto w umówione miejsce gratis, przy wynajmie powyżej trzech dni. Wynajęte auto w Warszawie może czekać na klienta na lotnisku, dworcu kolejowym, pod hotelem lub w innym wybranym miejscu.

Oddajesz samochód z pustym lub pełnym bakiem. Warszawska wypożyczalnia samochodów Comfort Car połączyła dwie najczęściej stosowane praktyki w polskich wypożyczalniach. W warszawskiej wypożyczalni odbierasz samochód z pełnym bakiem i możesz oddać z pustym. Oczywiście, jeśli klient ma życzenie, może zatankować samochód i oddać z takim stanem paliwa, z jakim otrzymał samochód, ale nie jest to konieczne.

Brak opłaty lokalizacyjnej, często pobieranej przez inne wypożyczalnie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.