Sprzedaż skup mieszkań

Znajdź mieszkanie w Warszawie – sprawdzone zarządzanie wynajmem mieszkań

Wynajem mieszkań w Warszawie stanowi nie lada wyzwanie. Obecnie panujący kryzys utrudnia zadanie zarówno najemcom, jak i wynajmującym. Sprawdź czym zajmuje się Host Helper i jak zarobić na wynajmie mieszkania mimo kryzysu.

Wynajem mieszkań w Warszawie należy obecnie do procedur trudnych i wymagających. Pandemia i ogólno postępujący kryzys to czynniki, które mocno wpłynęły na rynek nieruchomości w Polsce. Firmy takie jak Host Helper zajmują się wszelkimi formalnościami i czynnościami związanymi z korzystnym wynajmem mieszkań – dlaczego to się opłaca?

Rynek nieruchomości w Warszawie

Rynek nieruchomości w Warszawie, ale i w innych miastach nie ma się obecnie najlepiej. Wszystko za sprawą pandemii, pogłębiającego się kryzysu oraz wojny, która również mocno wpłynęła na ekonomiczną sytuację w Polsce. W momencie, kiedy rosną stopy procentowe kredytów hipotecznych, ceny samych nieruchomości i wynajmu przy jednoczesnym braku wzrostu płac niełatwo jest znaleźć chętnych najemców. Są jednak profesjonalne firmy, których zadaniem jest zarządzanie wynajmem mieszkań w Warszawie.

Zarządzanie najmem nieruchomości

HostHelper – oferta marki

Hosthelper to firma działająca na rynku już od 2016 roku, która powstała w odpowiedzi na zainteresowanie najmem krótkoterminowym oraz stosunkowo niewielką i niepełną ofertą obsługi tego typu nieruchomości. HostHelper cechuje się kompleksowym podejściem do klienta. W kolejnych latach firma rozszerzyła swoją działalność także o najem długoterminowy. Dzięki temu firma może wykonać kompleksową usługę, która ma na celu całkowite odciążenie właściciela przy jednoczesnej maksymalizacji potencjału mieszkania. W 2017 roku firma rozwinęła swój własny portal rezerwacyjny www.shortstaypoland.com na którym goście mają możliwość bezpośredniej rezerwacji apartamentów.

Doświadczenie pracowników firmy to wypadkowa wiedzy i zaangażowania. W zakładce Blog znajdziemy więc dedykowane klientom artykuły zawierające odpowiedzi na najczęściej zadawane co do wynajmu mieszkania pytania. Artykuły te są także kompendium wiedzy i przydatnych wskazówek także na tematy ogólne dotyczące sprzedaży, zakupu i wynajmu mieszkania, które możemy samodzielnie zastosować.

Wynajem krótkoterminowy w Warszawie – jakie są korzyści współpracy?

Firma HostHelper pomoże nam zadbać zarówno o przygotowanie mieszkania do wynajmu, jak i zajmie się naszymi gośćmi i wszelkimi formalnościami.

Współpraca z firmą taką jak HostHelper przy wynajmie krótkoterminowym opiera się na wzajemnej korzyści – ze strony marki możemy liczyć na kompleksową obsługę apartamentu i zwiększone dochody z najmu, co zachęca do współpracy.

Co jeszcze zachęca do współpracy z HostHelper? Oddając mieszkanie na wynajem możesz liczyć na:

– większe dochody z najmu,
– bezpieczeństwo i kontrolę ze strony firmy,
– w pełni kompleksową obsługę – od wynajmu po bieżące naprawy, pranie czy sprzątanie,
– obecność dedykowanego opiekuna,
– dostęp do panelu właściciela,
– zoptymalizowaną cenę,
– całodobową obsługę gości,
– sesję zdjęciową i atrakcyjny wizerunek apartamentu,
– obsługę czynności związanych z meldowaniem,
– serwis sprzątający,
– bieżące naprawy i pilnowanie stanu technicznego,
– obsługę płatności.

Jak korzystnie sprzedac mieszkanie?

Wynajem długoterminowy Warszawa – w czym pomaga HostHelper?

Interesuje Cię stabilna, bezpieczna i długoterminowa umowa? Również w tym przypadku Host Helper oferuje szeroki zakres usług, które sprawią, że nie będziemy musieli tak naprawde przejmować się niczym, a pieniądze z wynajmu same do nas przyjdą.

Decydując się na wynajem długoterminowy mieszkania, współpracując z Host Helper możemy liczyć na:

– szczegółową i dokładną weryfikację najemcy,
– rozliczanie czynszu,
– opłacanie rachunków,
– naprawy i konserwację,
– opiekę nad najemcą,
– okresowe sprawdzenie mieszkań,
– obsługę korespondencji pocztowej,
– szukanie mieszkania,
– inwentaryzację mieszkania,
– projektowanie mieszkań.

Współpraca z Host Helper to świetna okazja aby minimalnym wysiłkiem zarobić na krótkotrwałym lub długotrwałym wynajmie. W dobie pandemii i ogólno postępującego kryzysu na rynku nieruchomości warto zaufać specjalistom.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.