Dieta pudełkowa Częstochowa

Co jeść po treningu? Zdrowa i sprawdzona dieta pudełkowa od Good Box Fit

Pytanie co zjeść po treningu pojawia się często, nie tylko wśród osób rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które pozwala nam zaoszczędzić czas i pieniądze poświęcone zwykle samodzielnemu planowaniu i przygotowywaniu posiłków.

To co zjeść po treningu stanowi często nie lada zagwozdkę dla wielu z nas. Rozpoczęcie przygody z regularną aktywnością fizyczną wiąże się z poświęceniem większej uwagi temu co i jak jemy. Dieta sportowca kojarzy się najczęściej z shakiem białkowym oraz ryżem i kurczakiem. Nic bardziej mylnego! Jeśli uprawiamy aktywność fizyczną regularnie powinniśmy zadbać o zróżnicowaną, dostosowaną do naszych potrzeb, bogatą w niezbędne składniki mineralne i witaminy dietę. Dobrym pomysłem będzie więc skorzystanie z diety pudełkowej.

Dieta pudełkowa

Co jeść po treningu?

Nie ma jednoznacznej, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie co jeść po treningu. Wszystko dlatego, że każdy z nas ma inne zapotrzebowanie, nasze organizmy różnią się, podobnie jak nasze treningi. Właśnie dlatego tak ważne jest aby dostosować naszą dietę do rodzaju, tempa i sposobu wykonywanych ćwiczeń i aktywności fizycznych.

Bardzo ważny jest też cel naszych ćwiczeń oraz samej diety. Inaczej będą wyglądały posiłki dedykowane sportowcom, inaczej osobom chcącym poprawić rzeźbę swojego ciała, a co innego będą jadły osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Dostosowanie rodzaju diety do naszych potrzeb, celów i wykonywanych treningów jest więc kluczowe.

Co to jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to rodzaj cateringu, który dostarczany jest prosto pod nasze drzwi. Dzięki temu nie musimy martwić się o zakupy ani gotowanie. Posiłki są przygotowywane zgodnie z naszymi preferencjami i zapotrzebowaniem, następnie pakowane w specjalne pudełka i dostarczane pod nasze drzwi tak, abyśmy danego dnia nie musieli przygotowywać innych dań. Na dietę pudełkową mówimy często również catering dietetyczny.

Catering dietetyczny od Good Box Fit

Sprawdzony, tani catering dietetyczny w Częstochowie wydaje się trudną do znalezienia usługą. Tymczasem, firma Good Box Fit działa prężnie, a jej oferta nie odbiega niczym od tych, które możemy znaleźć w większych miastach. To, co należy podkreślić, to fakt, że Good Box Fi oferuje nam całą gamę diet dopasowanych do każdego rodzaju klienta (wegańskie, wegetariańskie, bez glutenu czy laktozy, suplementacyjne, bez nabiałowe, dla sportowców itd.). Dzięki temu możemy wybrać dietę pudełkową idealną dla siebie, z uwzględnieniem swoich preferencji i cieszyć się posiłkami wykonanymi przygotowanymi ze świeżych produktów, dostarczonymi wprost pod nasze drzwi.

Dużą zaletą oferty Good Box Fit jest niska cena oferowanych diet (już od 35 zł/dzień) oraz przejrzysta strona internetowa, dzięki czemu możemy zapoznać się szczegółowo z ofertą marki. Ponadto, znajdziemy tu dodatkowe ciekawostki w postaci zakładki Poradnik dietetyczny czyli źródło wiedzy związanej ze zdrową dietą z pierwszej ręki. Sprawdź!

Dieta zbliansowana

Zalety diety pudełkowej

Jakie są zalety diety pudełkowej? To przede wszystkim duża oszczędność czasu, który spędzamy przygotowując listy zakupów, robiąc je, stojąc w kolejkach w supermarketach, i wreszcie – gotując czy przygotowując posiłki. Korzystając z diety pudełkowej czas związany z jedzeniem to tylko i wyłącznie… konsumpcja! 🙂

Catering dietetyczny to także oszczędność pieniędzy. Choć wydaje się, że na cenę kilkudziesięciu złotych dziennie niechętnie sobie pozwalamy – w skali miesiąca wydaje się, że to naprawdę dużo – to warto zrobić sobie mały rachunek sumienia i zastanowić ile pieniędzy faktycznie wydajemy na jedzenie. Codzienne i tygodniowe zakupy spożywcze, jedzenie zamawiane na wynos czy wizyty w restauracjach, lunch w pracy. Z pewnością okaże się, że sami będziecie zaskoczeni tym jak dużo pieniędzy z naszej wypłaty pochłaniają właśnie wydatki związane z jedzeniem. Może się okazać, że catering dietetyczny faktycznie wyniesie Was znacznie mniej.

Bez wątpienia dużą zaletą diety pudełkowej jest także fakt, że specjaliści zajmują się układaniem diety za nas. Nie musimy więc zastanawiać się co zjeść po treningu gdyż zbilansowana, ułożona przez specjalistów dieta pozwoli nam wykorzystać efektywnie trening, i bez obaw zajadać pyszne i zdrowe dania, niezależnie od pory treningu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Loading...Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.